معرفی انواع چسب

by چسب in آگوست 22, 2019

معرفی انواع چسب

امروز در سایت چسب به درخواست شما کاربران که از ما سوال کرده بودید انواع چسب کدامند؟ مطالبی مفید را برای شما آماده کردیم تا با مطالعه این مطلب در انتخاب خرید چسب و استفاده از انواع چسب ها اطلاعات کافی تری داشته باشید .

چسب چه کاربردهایی دارد؟

از چسب میتوان برای متصل کردن انواع سطوح و اشیا مثل
کاغذ
چوب
پارچه
پلاستیک و … استفاده کرد.
چسب اصولا استفاده های زیادی در مواردهای اشاره شده دارد و امروزه چسب های صنعتی در ساختمان کاربرد های بیشتری از قبل دارند به عنوان مثال در کف پوش های ساختمانی قبلتر برای نصب سرامیک ها از سیمان به عنوان چسبندگی بین کف و سرامیک استفاده می شد ولی امروزه چسب های جایگزین سیمان شده اند که هم باعث سبک شدن سقف می شود و هم کار با آن ها راحت تر است.

محدوده قیمتی چسب ها چه قیمتی است؟

محدوده قیمت چسب ها بر اساس جنس چسبندگی و موارد تولید شده و حتی نوع ظرف های چسب متغییر است ولی اگر بخواهیم یک اصل کلی را در نظر بگیریم، بر اساس ویژگی ها و نحوه کاربری چسب هایی مورد استفاده در بازار که کاربرد مصرفی بیشتری دارند میتوان گفت چسب ها قیمتی تا حدود یک میلیون و سی هزار تومان دارند.

همچنین بخوانید: معرفی انواع پیچ و مهره

چسب چه رنگ هایی دارد؟

شما میتوانید چسب را با رنگ های مختلف و متنوع تهیه کنید که این رنگ ها براساس نوع کاربردی که برای ما دارند، متغیر است. مثلا برای کارهای تزیینی از چسب های رنگی استفاده میشود و یا برای کارهایی که باید نمای تمیز و صافی داشته باشند  از چسب بی رنگ استفاده می شود.

چسب خوب چه ویژگی دارد؟

اصولا بهترین ویژگی چسب بر اساس نوع کاربردی که دارد قدرت چسبندگی آن است و چسب خوب و با کیفیت نباید با آب یا بخار آب سست شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی چسب هایی در بازار موجود است که محدوده رهایی آنها با چسباننده های فلزی برابری میکند.

معرفی انواع چسب

معرفی انواع چسب

چسب چه انواعی دارد؟

شما میتوانید برای هر ایده ای چسب مورد نظر خود را تهیه کنید. امروزه در صنعت چسب سازی انواع مختلف چسب با کارایی های فراوان موجود است. چسب ها انواع مختلفی دارند مانند:

چسب نواری
چسب کاغذی
چسب قطره ای
چسب ماتیکی
چسب دوطرفه
چسب دوقلو
چسب همه کاره
چسب آهن
چسب مایع
چسب اکلیلی
چسب خمیری
چسب کاغذ
چسب صنعتی
چسب موکت

پرفروش ترین چسب ها کدامند؟

امروزه در همه منازل، شرکت ها، ادارات ، مغازه ها و مدارس و اکثر صنایع مصرف چسب، یک امر روزمره به حساب می آید و در همه جا کاربرد دارد. اما چسب هایی که عموم مردم استفاده می کنند و جزء پرفروش ترین ها هستند عبارت اند از :

چسب نواری
چسب دوقلو
چسب همه کاره
چسب چوب
چسب دو طرفه
چسب قطره ای
چسب پهن نواری
چسب آکواریوم

همچنین بخوانید: معرفی انواع فرز برقی

چسب های صنعتی کدامند؟

همانطور که از اسم این چسب مشخص است، چسب های صنعتی را در انواع صنایع به کار می برند. مانند صنایع سراجی، کفش و چرم، مبلمان، لوازم ادرای، کفپوش و خودور سازی و بسیاری از صنایع دیگر هستند که از چسب صنعتی استفاده میکنند.

نکات ایمنی در موقع استفاده از چسب های مایع _ صنعتی

در استفاده از چسب های مایع _ صنعتی باید به نکات مهمی توجه داشت. زیرا رعایت نکردن برخی از مسایل ایمنی ممکن است ضررهای جبران ناپذیری ر ا وارد آورد. در زمان استفاده از چسب های مایع _ صنعتی باید :

 _مطمئن باشیم که چسبی را که انتخاب کرده ایم به سطح کار ما آسیب وارد نکند.

_در زمان استفاده از این چسب ها از ریخته شدن آن بر روی سطوح دیگر پیشگیری کنیم.
_از تماس چسب با پوست و بدن جدا خودداری کنیم.
_دمایی را که در آن از چسب استفاده میکنیم کنترل شده باشد.
_محل نگهداری از چسب مایع _ صنعتی باید به دور از تابش خورشید و خنک باشد.

 

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اگر شما نیز در تولید و فروش انواع چسب فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعالیت شما را در سایت اضافه کنیم تا کاربران با نحوه کار و ارائه خدمات شما بیشتر آشنا شوند.

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات هم سایت تخصصی داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت ها قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید.

 

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

 

 

Leave a Reply